2018 yılında Bilgi Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. 2018 yılından bu zamana çalıştığım kurumlarda Beslenme ve Diyet Uzmanı olarak görev almaktayım. Detaylı bilgi almak için Hakkımda bölümüne göz atabilirsiniz. 

Ümran Tıp Merkezi’nde çalışıyorum. Yüz yüze seanslarımı Ümran Tıp Merkezi’nde gerçekleştiriyorum. Her türlü sorularınız için whatsapptan ulaşabilirsiniz. 

Online diyet, işten, çocuklardan ya da ev yaşantısından kendine vakit ayıramayan, diyetisyene ulaşma imkanı olmayan veya yurt dışında yaşayan herkes için bilgisayar veya telefon kadar uzaklıkta uzman bir ekip beraberinde WhatsApp iletişimi ile uygulanan beslenme programıdır. İsteyen herkes online diyet yapabilir.

Online diyette mezura ile takibini yaptığımız bel ve kalça ölçümleri sayesinde inceldiğinizi hafta hafta görebilirsiniz. 

Online diyet kişiye göre özel hazırlandığı gibi online diyet fiyatları da kişinin isteğine ve danışmanından alacağı hizmete göre değişiklik göstermektedir. 
 

Bu konu ile ilgili çektiğim videoyu izleyebilirsiniz. 

Online diyet mesafeleri ortadan kaldırabiliyor. Dünyanın neresinde yaşıyorsanız yaşayın benimle online diyet yapabilirsiniz. 

Mesleğimde en çok önem verdiğim şeylerden birisi çocukluk çağı obezitesi. Diyet sürecinde özellikle annelere büyük sorumluluk düşmekte. 7 yaş ve üzeri çocuklarla birebir iletişim kurarak zayıflamalarını, üstelik bu süreçte beslenme eğitimi almalarını da sağlıyorum. 

Online seansları yüz yüze seanslardan ayıran hiç bir fark yoktur. Üstelik bir sürü avantajı bulunmaktadır. 

Online randevuyu whatsapp ile iletişim sağlayarak alabilirsiniz.

Bedeninizin ihtiyaçlarını karşılayarak, sevdiğiniz besinlerden vazgeçmeden ve sağlıklı beslenerek kilo verirsiniz. 

Beslenmenin içinde bulunduğu her konu ile ilgili online diyet yapılabilir. 

Online diyet ile spor yazıyor musunuz ? Egzersiz öneriyor musunuz ? En çok aldığım sorulardan birisi, danışanlarımın her zaman zamanı olmayabiliyor o yüzden spor ve egzersizi zorunlu tutmuyorum. Belirli günler yürüyüş bile hedefimize ulaşmada bize hız kazandıracaktır.
 

Listeleri kişinin yaşam şekline ve sağlık durumuna uygun olarak hazırlıyorum. Herkesin evinde bulunan ve kişiyi kendi beslenmesinden uzaklaştırmayacak şekilde listeler hazırlamaya özen gösteriyorum.