ONLİNE DİYETİSYEN VE ONLİNE DİYET HİZMETİ
ONLİNE DİYETİSYEN

Online diyetisyen: Teknolojik iletişim araçları yoluyla farklı şehir ve ülkelerdeki danışanlarına bireysel hizmet sağlayan diyetisyenlerdir.

ONLİNE DİYET SİSTEMİ

Günümüzde pek çok kişi artık iş hayatında daha aktif ve bu durum kişilerin kendilerine ayırdıkları zamanın azalmasına sebep oluyor. Bu yüzden diyetisyene gitmek isteyip, vakit ayıramayanlar veya İzmir’ de yaşamayıp bizden hizmet almak isteyenler için çok kullanışlı olan “online diyet” bizim son dönemde en çok kullandığımız sistemlerden birisidir. Teknolojinin bize sağladığı avantajları sonuna kadar kullandığımız bu sistemde görüşmeler sizing isteğiniz doğrultusunda görüntülü, sesli veya yazılı olarak gerçekleşir. Hizmet kalitesi olarak, online diyet sisteminin yüzyüze diyet sisteminden hiçbir farkı yoktur.

ONLİNE DİYET SİSTEMİ NASIL ÇALIŞIR?

Öncelikle size yakından tanıyabilmemiz için son üç ayda yapılmış kan tahlili sonuçlarınızı ve online diyet formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir. Verdiğiniz bilgiler doğrultusunda tamamen kişiye özel olarak hazırlanmış diyet listeniz ve açıklamalı olarak hazırlanmış değişim listeleriniz mail olarak size gönderilir. Online beslenme günlüğünden besin tüketiminizi yazdığınızda gün içerisinde bize yedikleriniz iletilir. Böylece takibinizi daha düzenli sağlamış oluruz. Her hafta düzenli olarak skype vey a telefon görüşmeleri ile kilo takibiniz yapılır ve sonuçlarınıza göre listeleriniz düzenlenir. Bu görüşmeler dışında her zaman mail adresimizden ve telefondan bize ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Yani Dünya’nın neresinde olursanız olun kişiye özel beslenme programınızı oluşturmak sizin elinizde.

ONLİNE DİYET SİSTEMİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

1. Zamandan tasarruf edersiniz
2. Her zaman mail ve telefon mesajları ile bize ulaşabilirsiniz
3. Kendinizi iyi ifade ettiğiniz taktirde tamamen size uygun diyet listesi ve pratik yemek tarifleri ile diyetiniz desteklenecektir.
4. Kilo verme süreciniz yavaşladığı zaman sizin sürecinizi destekleyecek özel diyet listeleri verilecektir.

Leave this field blank